Čištění koberců

Při objednávce čištění koberce nad 20 m2 nabízíme právě teď akční slevu 40% na sedačky a židle

(více info v kategorii ceník)

11001300

KÄRCHER Puzzi 10/1

Vážení zákazníci.

 

Naše firma Vám jako jednu ze svých specializací nabízí také čištění koberců, čalouněného nábytku, interiérů aut a různých textilních ploch.

 

Čištění se provádí takzvanou extrakční metodou, to znamená mokrou cestou, která umožňuje hloubkové čištění různých typů textilií.
Účinnost čištění extrakční metodou je výrazně vyšší než u mechanického čištění vysáváním nebo ručního tepování.

 

Čištění vodním proudem s okamžitým odsáním zajistí šetrné vyprání povrchu koberce nebo čalounění s dokonalým odsáním přebytečné tekutiny a bez nežádoucího opotřebení a vytrhání vlasu.

 

Extrakčním čištěním koberců a čalounění dochází k odstranění skvrn, prachu, mastnoty, vsáklých a zadupaných nečistot a pachů (např. cigaretového kouře) nejen s povrchu, ale i z hloubky čištěné textilie. Dochází k oživení barev a provonění celého interiéru.

 

Metoda není vhodná k odstraňování žvýkaček a vosku a nedokáže zcela napravit odbarvená a používáním hodně opotřebovaná místa, přesto výrazně zlepší vzhled koberce a čalounění.

 

Extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku je bezesporu jednou z nejvhodnějších metod, která nečistotu skutečně odstraní, je mechanický šetrná ke koberci a nábytku a vše je poměrně rychle suché. Extrakční čištění je vhodné i na velmi znečištěné plochy.

 

K čištění používáme výhradně profesionální techniku a účinné čistící prostředky značky KÄRCHER, konkrétně přístroje KÄRCHER Puzzi 10/1 a KÄRCHER Puzzi 8/1 C.

 

IMPREGNACE

image

Nabízíme Vám také následnou impregnaci vyčištěných povrchů.
Impregnační prostředek na textil KÄRCHER Care TexRM 762 je
vysoce účinná ochrana pro všechny textilní povrchy s dlohodobým účinkem.
Ikdyž se může zdát investice do impregnace poněkud vyšší, tak následně koberce, čalounění a autosedačky obdrží ochranný film odpuzující nečistoty a čisticí intervaly se tím značně prodlouží.
Potom se samozřejmě projeví následný úsporný efekt.