Kamerové systémy

RC_AWPWV12-1_Main upr

Vážení zákazníci,

rádi by jste měli přehled o tom, co se děje kolem Vašeho domu, když zrovna nejste doma?
Nebo se vám ztrácí ze zahrady, pozemku, areálu či obchodu věci a vy nemůžete přijít na to kam mizí?
Nebo "jen" potřebujete mít jistotu ať už se to týká prakticky čehokoliv?
Pokud ano, tak právě pro vás je určena tato stránka.
Kamerové systémy CCTV RELICAM, které Vám nabízíme včetně jejich montáže jsou zaručeně pro vás optimální a cenově přijatelné řešení.
Systémy RELICAM se vyznačují zejména vynikajícím poměrem cena/kvalita přičemž je zde dostatečně široký výběr kamer a záznamových zařízení tak, aby si každý mohl vybrat dle svých možností a požadavků to správné vybavení.
Výhodou je také uživatelsky přívětivé a přehledné menu záznamových DVR rekordérů, které nabízí rovněž lokalizaci v českém jazyce.
Záznamové systémy Relicam jsou vybaveny mnoha užitečnými funkcemi jako je záznam při zachycení(detekci) pohybu, jednotlivé nastavení každé kamery jednotlivě, nebo vzdálený monitoring, který je možný prostřednictvím internetu provozovat na kterémkoliv počítači nebo chytrém telefonu.

RC_AWSBV12-1_Mainupr

Kompletní nabídku a detailní informace o produktech naleznete na www.relicam.cz.
Při montáži celého zařízení naší firmou se cena všech použitých komponentů pro zákazníka snižuje o akční slevu 10% z původní uvedené ceny. Pokud budete mít zájem o jiný produkt, který vás zaujme na relicam.cz, neváhejte a zašlete nám e-mailem katalogové číslo. Obratem Vám zašleme info o ceně vámi zvoleného produktu včetně námi poskytnuté slevyrelicam_authorized.